Виконавча дирекція

Кубік Валерій Сергійович

Виконавчий директор Асоціації народних депутатів України

У професійному житті Валерієм Сергійовичем Кубіком рухає бажання корисних змін, реальної праці на користь держави та розбудови рідного краю. Управлінець зі значним досвідом, котрий працював на високих посадах у державних установах та на підприємствах, керує діяльністю Асоціації народних депутатів України з 2017 р.


Народився в 1962 р. на Хмельниччині. Здобув дві вищі освіти: у Кам’янець-Подільському державному педагогічному інституті за спеціальністю «Історія та право», який закінчив у 1986 р., та Інституті державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України за спеціальністю «Державне управління», де захистив диплом у 1993 р.


З 2005 до 2011 рр. очолював інвестиційно-будівельне підприємство ДП «Дніпровський круг». Із 2006 р. активно займається громадсько-політичною діяльністю, коли був обраний депутатом Магдалівської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області. З 2007 до 2009 рр. — радник міністра України у зв’язках із Верховною Радою та іншими органами державної влади на громадських засадах.


До 2011 р. працював у будівельній галузі, а потім — заступником голови Комісії у справах колишніх партизанів Великої Вітчизняної війни 1941–1945 рр. при Верховній Раді України.


За благодійницьку діяльність Велерій Сергійович нагороджений «Знаком пошани» та Грамотою Верховної Ради України (2009). З 2007 р. є почесним громадянином селища Підволочиськ. За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурноосвітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм нагороджений орденами «За заслуги» ІІІ (2012) та ІІ (2018) ступенів.

Блог на WordPress.com .